image description


Metoda all on 4, protezy stałe natychmiastowe na implantach- jeszcze kilka lat temu całkiem nieznane w Polsce, dzisiaj stały się bardzo popularne. Niestety należymy do społeczeństw ze złym stanem uzębienia i to chyba dlatego dzisiaj coraz więcej pacjentów, chcąc uniknąć protez ruchomych, decyduje się na zastosowanie nowoczesnych rozwiązań, a jednym z nich jest właśnie metoda all on 4.

Pierwsza klinika w Polsce oferująca zabiegi all on 4 powstała właśnie w Warszawie. Jednak obecnie punktów, gdzie można poddać się takiemu zabiegowi jest coraz więcej.
Zabieg metodą all on 4 w Warszawie proponowane są w bardzo różnych cenach. Jednak zawsze, aby poznać ostateczną propozycje leczenia i opinię lekarza warto wybrać się na wizytę konsultacyjną, dzięki której dowiecie się wszystkiego co Was interesuje, a lekarz podpowie czy właśnie ta metoda będzie najlepszym rozwiązaniem dla Was.

All on 4, most akrylowy, stały na implantach w Warszawie
(proteza natychmiastowa stała)

W Warszawie proponujemy Państwu metodę all on 4 oraz mosty akrylowe stałe, natychmiastowe na 4 lub 6 implantach. Podczas bezpłatnych konsultacji lekarz odpowie na wszystkie Państwa pytania. Jeżeli nie macie Państwo jeszcze niezbędnych badań (w przypadku planowania zabiegów implantologicznych są to zdjęcie pantomograficzne i/lub tomografia komputerowa), nie ma problemu - diagnostyka zostanie wykonana na miejscu.
Współpracujące z nami kliniki znajdują się w dogodnych lokalizacjach, zarówno biorąc pod uwagę komunikację miejską jak i lotnisko Chopina i co ważne jest gdzie zaparkować ;)

Co proponujemy w Warszawie:

Warszawa: Żyrardów, MichałowiceAll on 4 / Most akrylowy stały,natychmiastowy (24h), na 4 implantach to koszt 24 500 zł

All on 6 / Most akrylowy stały,natychmiastowy (24h), na 6 implantach to koszt 27 500 zł

Co znajduje się w cenie?

-cyfrowe planowanie zabiegu
-usunięcie zebów
-wszczepienie implantów
-augmentacja kości (jeśli nie jest duża)
-DSD-Digital Smile Design-Cyfrowe planowanie uśmiechu
-most tymczasowy przykręcany, oddawany w dniu zabiegu, z zachowaniem naturalnej anatomii dziąsła (na okres 6 mies.)
-most akrylowy na belce, oddawany 6 mies. po zabiegu, na podstawie mostu tymczasowego zaprojektowanego cyfrowo
-2 bezpłatne noclegi w hotelu dla pacjentów z daleka
-bezpłatne konsultacje
-możliwość otrzymania planu leczenia na podstawie nadesłanej mailem lub pocztą tomografii komputerowej


lub

- wszczepienie 4 implantów + most tymczasowy montowany na stałe w dniu zabiegu (na okres 6 miesięcy) + MOST CYRKONOWY to koszt 30 000 zł

- wszczepienie 6 implantów + most tymczasowy montowany na stałe w dniu zabiegu (na okres 6 miesięcy) + MOST CYRKONOWY to koszt 35 000 zł

Więcej szczegółów na temat leczenia w Warszawie oraz BEZPŁATNE WIZYTY KONSULTACYJNE pod nr tel 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość