image description


Jeszcze do niedawna bardzo malo klinik w Warszawie, podobnie jak i w całej Polsce, oferowało bezzębnym pacjentom stałą protezę na implantach , możliwość przeprowadzenia zabiegu w tempie ekspresowym, zaprotezowanie natychmiastowe. Obecnie implantologia i protetyka bardzo się rozwinęły, lekarze non stop się szkolą , podnoszą swoje kwalifikacje, są na bieżąco z wszelkimi najnowszymi możliwościami , dysponują coraz to nowym sprzętem. Dzięki temu wszystkiemu pacjenci , którzy do tej pory byli "skazani" na protezy ruchome lub wielomiesięczne leczenie, mają często szansę na bardzo szybkie odzyskanie pięknego uśmiechu i pozbycie się protez wyjmowanych.
W bardzo wileu przypadkach zabieg wszczepienia implantów, przygotowanie i założenie (przykręcenie) protezy na stałe to zaledwie 24 godziny!
We współpracujących z nami klinikach stała proteza na implantach w 1 dzień to opcja którą proponujemy w Warszawie oraz w Krakowie.

Abyście Państwo przekonali się czy warto oraz rozważyli wszelkie możliwe w konkretnym przypadku opcje zapraszamy na bezpłatne konsultacje, do wybranej kliniki. Dajemy Wam możliwość konsultacji w Warszawie (Żyrardów, Michałowice), Krakowie, Częstochowie oraz w Cieszynie. Proponujemy również , aby zapoznali się Państwo z naszym cennikiem i zobaczyli, co proponują poszczególne kliniki.

Strach przed dentystą? Na to również są sposoby! dowiedz się więcej

Jeśli już zdecydujecie się na bezpłatne konsultacje , jesteśmy dostępni pod nr tel 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość