Strona www.protezyzebowe.net powstała ona z myślą o pacjentach zainteresowanych dużymi rekonstrukcjami uzębienia, gdzie koszty mogą czasem stanowić problem. Często ceny takich zabiegów w różnych klinikach mogą różnić się nawet o kilka tysięcy złotych! To właśnie dlatego warto poznać naszą propozycję.

Na co dzień kolaborujemy z kilkoma klinikami zlokalizowanymi na Śląsku, w Małopolsce oraz w województwie Mazowieckim. (Cieszyn, Kraków, Warszawa i okolice)

Dzięki nam możecie całkowicie bezpłatnie otrzymać opinie kilku lekarzy, wysyłając tylko raz zdjęcie pantomograficzne lub tomografie komputerową

Porównacie plany leczenia/kosztorysy otrzymane nie od jednego, ale nawet kilku lekarzy . Pamiętajcie, że mogą one się różnić zarówno koncepcją jak i ceną.

Dzięki nam możecie omówić się na bezpłatne konsultacje w wybranej klinice!

Dodatkowo nasz personel niemedyczny, posiadający dużą wiedzę na temat najnowszych rozwiązań dot. rekonstrukcji uzębienia chętnie pomoże Wam, doradzi oraz wyjaśni nurtujące Was kwestie.
Jeśli czegoś nie wiemy-dopytamy u źródła (lekarza) i odpowiemy :)

Strona www.protezyzebowe.net jest stroną zajmującą się reklamą.
Jest tutaj zawartych wiele artykułów, które mogą się Wam przydać. Nie musicie już godzinami przeszukiwać internetu, aby znaleźć informacje dot. sposobów oraz możliwości rekonstrukcji uśmiechu, a także używanych do tego typu prac materiałów. Udostępniamy Wam wiele informacji, szczegółowo opisane są poszczególne metody, ich plusy oraz ewentualne słabe punkty.
Jednak pamiętajcie, że strona ma charakter informacyjny, wszelkie ustalenia dot. leczenia, rozwiązania protetycznego oraz kosztów zawsze muszą zostać omówione podczas konsultacji z lekarzem prowadzącym.

Dodatkowo, w przypadku większych zabiegów, dla pacjentów z daleka proponujemy nocleg w hotelu gratis! (*dotyczy zabiegów all on 4, protez stałych na implantach)

Służymy Wam pomocą zarówno mailowo jak i telefonicznie.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość