image description

Jakie są koszty zastosowania metody all on 4?


All on 4© jest techniką stosunkowo nową, więc nie w każdym gabinecie stomatologicznym się ją stosuje, nie każdy lekarz wszczepiający implanty jest w stanie przeprowadzić taki zabieg. Jednakże zarówno w Polsce i jak i w Europie istnieje już wiele klinik, które proponują stała protezę na implantach metoda All on 4© . Zabiegi wykonywane za granicą w większości wiążą się ze znaczną różnicą kosztów ( w porównianiau do Polski), dlatego też jednak więszkosć naszych Rodaków mieszkających poza Polską na taki zabieg decyduje się jednak wrócić do kraju. Szukając All on 4© w Polsce również długo nie trzeba się męczyć, wystarczy popatrzeć na mapę i na pewno we wszystkich większych miastach jest ktoś, kto się tym zajmuje. Począwszy od Gdańska, poprzez Warszawę, Wrocław, Kraków, Katowice itp

Jakie są ceny zabiegu All on 4© ?

Jak we wszystkich dziedzinach, ceny mogą być bardzo różne. Rozbieżność jest znaczna, a najwięcej oczywiście kosztuje wykonanie protezy na stale z zastosowaniem metody All on 4© w największych miastach. Musimy pamiętać, że do większości kosztów proponowanych przez kliniki zarówno w Polsce jak i za granicą trzeba będzie doliczyć koszty dojazdu/lotu oraz pobytu w hotelu, koszt konsutacji itp.

Co my proponujemy? Czym możemy Was zaskoczyć?Możemy was zaskoczyć bezpłatnymi konsultacjami-zarówno tymi na miejscu w klinice , jak i tymi "na odległość" -wysyłasz nam niezbędne badania i otrzymujesz plan leczenia z kosztorysem!

Za cenę 24 500 zł oferujemy zabieg metodą All on 4© system Nobel Biocare w Warszawie-Żyrardowie

Za cenę 25 000 zł oferujemy zabieg metodą All on 4© system Nobel Biocare w Krakowie z szerokim pakietem przygotowawczym do zabiegu

U wielu pacjentów istnieje możliwość założenia od razu protezy na stałe, więc u każdego pacjenta, u którego zanik tkanki kostnej nie jest skrajnie duży w ciągu max 24h zakładamy stałą protezę (przykręcaną do implantów).


Co zawiera cena:

(na przykładzie kliniki z Krakowa)


-usunięcię zębów
-augmentacja kości (jeśli nie jest duża)
-wszczepienie 4 implantów Nobel Biocare
-protezę Malo Bridge przykręcaną na stałe* do implantów (akrylową)
-nocleg w hotelu (dla pacjentów z daleka, do 2 nocy)
-konsultacja przed zabiegiem
-przygotowanie i zastosowania szablonu chirurgicznego (planowanie zabiegu 3D)
-higienizacja przed zabiegiem
-spotkanie z fizjoterapetą-masaż mięśni żwaczy w celu rozluźnienia przed zabiegiem
-podścielenie protezy (podścielenie wykonuje się w momencie, gdy zajdzie taka potrzeba, przeważnie w okresie kilku miesięcy po zabiegu)
-kontrola po zabiegu (przeprowadzona w ciągu pierwszych 6 miesiecy po zabiegu)

Jakie są ceny oraz co obejmują w pozostałych klinikach? --> zajrzyj tutaj

Nie jesteś do końca przekonany, czy warto skorzystać z naszej oferty?
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje lub do kontaktu telefonicznego/WhatsApp: 737-441-187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość