image description


Czy zły stan uzębienia lub całkowity jego brak musi wiązać się z niekończącymi się wizytami u stomatologa, a na efekt trzeba czekać miesiącami? Czy zanik kości dyskwalifikuje Cię już na starcie? Czy jesteś skazany na protezę ruchomą i związane z nią niedogodności?

I wreszcie czy możliwe jest odzyskanie uśmiechu w ciągu 1 dnia?


Na pierwsze trzy pytania odpowiedź brzmi NIE, a na to ostatnie TAK :-)

TAK, jest możliwe odzyskania uśmiechu w 1 dzień, a to wszystko dzięki najnowszej metodzie przeprowadzania zabiegów all on 4 Nobel Biocare lub wykorzystaniu protez natychmiastowych, stałych montowanych na implantach.


Oczywiście muszą zostać spełnione pewne warunki, ale jest to jak najbardziej możliwe!

Jak to wszystko wygląda?

Krok 1
Wizyta konsultacyjna lub przesłanie tomografii komputerowej w celu oceny warunków kostnych
(po przesłaniu do nas tomografii komputerowej do 72 godzin otrzymasz odpowiedź lekarza co do możliwości leczenia)

Krok 2
Jeżeli jesteś zdecydowany ustalamy dogodny termin zabiegu

Krok 3
Dzień zabiegu: spędzasz cały dzień w klinice, wtedy to usuwane są zęby (jeżeli jakieś są do usunięcia), wszczepiane są implanty. Jeżeli jesteś bardzo zestresowany możesz zdecydować się na zabieg w narkozie lub w sedacji anestezjologicznej- poczujesz się zrelaksowany pod czujnym okiem anestezjologa.
Po wszczepieniu implantów musisz poczekać kilka godzin, aż protetycy przygotują dla Ciebie indywidualną protezę, która tego samego dnia wieczorem lub najpóźniej dnia następnego zostanie przykręcona do implantów - i oto twój nowy uśmiech jest gotowy :-)

Sam zabieg wszczepiania implantów może trwać jeszcze krócej i nie będzie potrzeby ściągania szwów jeśli pacjent zdecyduje się na zabieg z wykorzystaniem szablonów chirurgicznych

Pamiętaj, że jeżeli w Twoim przypadku oddanie protezy nie nastąpi tego samego dnia, a dnia następnego masz możliwość bezpłatnie skorzystać z noclegu w zaprzyjaźnionym hotelu niedaleko kliniki!

Fotorelacja z zabiegu all on 4 w 1 dzień



*opisane leczenie w ciągu jednego dnia metodą all on 4 Nobel Biocare dotyczy kliniki w Krakowie
(pozostałe kliniki proponują protezy natychmiastowe na implantach)

*chęć skorzystania z sedacji anestezjologicznej lub narkozy należy zgłosić w momencie ustalania terminu zabiegu (są to opcje dodatkowe, dodatkowo płatne)

* zabiegi z wykorzystaniem technologii komputerowej nawigacji, czyli szablonów chirurgicznych , wymagają wykonania tomografii komputerowej na miejscu w klinice, min 1 dzień przed planowanym zabiegiem (jest to opcja dodatkowa, dodatkowo płatna)

Chcesz wiedzieć ile kosztuje nowy uśmiech w 1 dzień i na czym polega metoda all on 4? Zajrzyj tutaj: ile kosztuje zabieg , metoda all on 4

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość