image description


Czy zły stan uzębienia lub całkowity jego brak musi wiązać się z niekończącymi się wizytami u stomatologa, a na efekt trzeba czekać miesiącami? Czy zanik kości dyskwalifikuje Cię już na starcie? Czy jesteś skazany na protezę ruchomą i związane z nią niedogodności?

I wreszcie czy możliwe jest odzyskanie uśmiechu w ciągu 1 dnia?


Na pierwsze trzy pytania odpowiedź brzmi NIE, a na to ostatnie TAK :-)

TAK, jest możliwe odzyskania uśmiechu w 1 dzień, a to wszystko dzięki najnowszej metodzie przeprowadzania zabiegów tzw. "all on 4"


Oczywiście muszą zostać spełnione pewne warunki, ale jest to jak najbardziej możliwe!

Jak to wszystko wygląda?

Krok 1
Wizyta konsultacyjna lub przesłanie tomografii komputerowej w celu oceny warunków kostnych
(po przesłaniu do nas tomografii komputerowej do 72 godzin otrzymasz odpowiedź lekarza co do możliwości leczenia)

Krok 2
Jeżeli jesteś zdecydowany ustalamy dogodny termin zabiegu

Krok 3
Dzień zabiegu: spędzasz cały dzień w klinice, wtedy to usuwane są zęby (jeżeli jakieś są do usunięcia), wszczepiane są implanty (jeżeli jesteś bardzo zestresowany możesz zdecydować się na zabieg w sedacji anestezjologicznej- poczujesz się zrelaksowany pod czujnym okiem anestezjologa.
Po wszczepieniu implantów musisz poczekać kilka godzin, aż protetycy przygotują dla Ciebie indywidualną protezę o nazwie Toronto Bridge, która tego samego dnia wieczorem lub najpóźniej dnia następnego zostanie przykręcona do implantów - i oto twój nowy uśmiech jest gotowy :-)
(to wszystko jest możliwe między innymi dzięki temu , iż pracowania protetyczna znajduje się na terenie kliniki, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu a pacjent, jeżeli zajdzie taka potrzeba, " jest pod ręką" i w każdej chwili może wejść do pracowni i porozmawiać z protetykiem pracującym nad jego nowym uśmiechem.

Sam zabieg wszczepiania implantów może trwać jeszcze krócej i nie będzie potrzeby ściągania szwów jeśli pacjent zdecyduje się na zabieg z wykorzystaniem szablonów chirurgicznych

Pamiętaj, że jeżeli w Twoim przypadku oddanie protezy nie nastąpi tego samego dnia, a dnia następnego masz możliwość bezpłatnie skorzystać z noclegu w zaprzyjaźnionym hotelu niedaleko kliniki!

Fotorelacja z zabiegu all on 4 w 1 dzień*opisane leczenie w ciągu jednego dnia dot kliniki w Krakowie
( w pozostałych klinikach to ok 3 dni)

*chęć skorzystania z sedacji anestezjologicznej należy zgłosić w momencie ustalania terminu zabiegu (jest to opcja dodatkowa, dodatkowo płatna)

* zabiegi z wykorzystaniem technologii komputerowej nawigacji, czyli szablonów chirurgicznych , wymagają wykonania tomografii komputerowej na miejscu w klinice, min 1 dzień przed planowanym zabiegiem (jest to opcja dodatkowa, dodatkowo płatna)

Chcesz wiedzieć ile kosztuje nowy uśmiech w 1 dzień i na czym polega metoda all on 4? Zajrzyj tutaj: ile kosztuje zabieg , metoda all on 4

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość