image description


Przy zaawansowaniu techniki i poziomie jaki osiągnęła ona w obecnych czasach nie trzeba już umawiać się kilka czy kilkanaście razy na wizytę u dentysty, aby odzyskać piękny uśmiech. Nawet bezzębni pacjenci, którzy jakby się mogło wydawać, potrzebują niezliczonej ilości wizyt u dentysty, przymiarek protezy, bólu i stresu, mogą rozwiązać swój problem już podczas zaledwie 24h!!
Dzięki nowej technice All on 4© , która pozwala w bardzo krótkim czasie na wszczepienie implantów, stworzenie i zamontowanie stałej protezy , oszczędzamy nie tylko swój cenny czas, ale również pieniądze oraz własne zdrowie (unikając wielokrotnego stresu, który wielu pacjentom towarzyszy przy wizycie u stomatologa).

Po pierwsze oszczędzamy czas, który jest dla każdego z nas bardzo ważny i właściwie zawsze brakuje nam go na wszystko. Stosując metodę All on 4© nie musimy umawiać się na kilkanaście wizyt u dentysty, zwalniać z pracy, odwoływać inne ważne sprawy i czekać z niecierpliwością na zakończenie pracy....Metoda ta pozwala w ciągu kilkunastu godzin zaopatrzyć w stałą protezę prawie każdego bezzębnego pacjenta!
Dzień po zabiegu mogą Państwo spokojnie iść do pracy z nowym pięknym uśmiechem :)

Po drugie, z czego mogą Państwo sobie nie zdawać sprawy, oszczędzamy pieniądze!
Dlaczego? Wielu bezzębnych pacjentów boryka się z problemem zaniku tkanki kostnej szczeki lub żuchwy. Do niedawna dla chętnych na zaopatrzenie bezzębnej szczeki z pomocą implantów medycyna miała tylko jedno rozwiązanie: przeszczep kości. Z czym się to wiązało? Było to bardzo długie leczenie, bolesne oraz kosztowne i nie zawsze przeszczep się przyjął tzn. nie zawsze zabieg kończył się powodzeniem. W takim przypadku wydane pieniądze oczywiście nie zostają zwrócone... U 90% pacjentów z zanikiem tkanki kostnej, chcąc zastosować metodę All on 4© NIE MA POTRZEBY PRZESZCZEPU KOŚCI! Wystarczy odpowiednio zamocować implanty.

Po trzecie unikamy wielokrotnego i długotrwałego stresu! Wizyta która ma na celu wszczepienie implantów (czego najbardziej boją się pacjenci) trwa najwyżej kilka godzin! ( a przy zastosowaniu szablonów chirurgicznych może skrócić się do kilkudziesięciu minut!) W trakcie zabiegu wykorzystujemy nie tylko zwykle znieczulenie dentystyczne, ale możemy wykorzystać również gaz rozweselający, tzw. sedację anestezjologiczną lub narkozę (opcje dodatkowe, dostępne w wybranych klinikach)

Czym jest sedacja anestezjologiczna?Sedacja anestezjologiczna to nic innego jak obniżenie aktywności ośrodkowego układu nerwowego za pomocą środków farmakologicznych bez wyłączenia świadomości lub z częściowym jej wyłączeniem. Prościej mówiąc, dzięki podaniu leków uspokajających (doustnie, dożylnie lub domięśniowo) pacjent jest świadomy, ale czasem ta świadomość jest częściowo ograniczona. Pacjent jest spokojny, zrelaksowany,nie odczuwa niepokoju, nie będzie miał również przykrych wspomnień po zabiegu, po prostu nie będzie dużo pamiętał. Podczas tych kilku godzin anestezjolog czuwa stale nad pacjentem i kontroluje jego podstawowe funkcje życiowe. (więcej tutaj)

Zabiegi w sedacji anestezjologicznej oferuje klinika w Krakowie.

Szukasz opinii o All on 4© osób, które zdecydowały się na stałą protezę na implantach?
Zajrzyj na nasz profil na facebook: (facebook)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość