image description


Totalna rekonstrukcja bezzębnej szczęki lub żuchwy w zaledwie 24 godziny! Jak to możliwe?

Nowe zęby w 1 dzień, metod all on 4, proteza stała na 4 implantach- to właściwie jeden rodzaj leczenia, dzięki któremu całkowicie bezzębny pacjent może już po zaledwie 24 godzinach wyjść z kliniki z protezą stałą przykręcaną do implantów.
Zabieg polega na wszczepieniu implantów w liczbie 4-6 (na 1 łuk zębowy) , a do tych implantów przykręcana jest indywidualnie przygotowana proteza typu Toronto Bridge. Dzięki specjalnej konstrukcji, proteza jest bardzo lekka, co pozwala na natychmiastowe obciążenie implantów. Dzięki temu pacjent, który dzisiaj pojawia się w klinice w całkowity bezzębiem, jutro będzie miał stałą protezę , przykręconą do implantów, której nie musi wyciągać, nie obawia się że ta wypadnie czy przesunie się.

Jak planowane są takie zabiegi w Warszawie?
Cyfrowe, komputerowe planowanie zabiegów to dziś podstawa planowania leczenia metodą all on 4. Tomografia komputerowa, a także indywidualnie przygotowane szablony chirurgiczne-to dzięki najnowszej technologii zabieg wprowadzania implantów jest idealnie zaplanowany i bardzo krótki, co zdecydowanie zwiększa komfort pacjenta. Bardzo często , po tak idealnie zaplanowanym zabiegu nie ma nawet  konieczności zakładania szwów!
Dla pacjentów, którzy chcieliby jeszcze przed zabiegiem dowiedzieć się jakiego efektu mogą się spodziewać istnieje możliwość cyfrowego projektowania uśmiechu!
Zabieg wprowadzania implantów może również odbyć się pod narkozą,  dlatego, że wiem, iż dla wielu pacjentów, strach przed dentystą jest dużą przeszkodą w drodze do pięknego uśmiechu.

Zalety?
-bardzo szybki sposób na rekonstrukcję całkowitego bezzębia (24 godziny)
-dzięki specjalnej techince wszczepiania implantów ("pod kątem") brak potrzeby augumentacji kości czy podnoszenia dna zatoki szczękowej, co oczywiście skraca całkowity czas leczenia oraz znacznie obniża jego koszty
-możliwość komputerowego zaplanowaia leczenia
-najtańsze stałe rozwiązanie na implanatch
-możliwość wyboru innego typu pracy ostatecznej

Jak wygląda specjalnie przygotowany most typu Toronto Bridge?

image description
Ile to kosztuje?
Metoda all on 4 w warszawie to koszt 19 000zł
Metoda all on 6 w Warszawie to koszt 21 000zł
(ceny zawierają implanty)


Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem all on 4, protezą stałą na implantach, nowymi zębami w 1 dzień w Warszawie-zapraszamy do kontaktu.
Więcej szczegółów na temat metody all on 4 w Warszawie oraz możliwość umówienia bezpłatnych konsultacji pod nr tel 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość