Totalna rekonstrukcja bezzębnej szczęki lub żuchwy w zaledwie 24 godziny! Jak to możliwe?

Nowe zęby w 1 dzień, proteza stała na 4 implantach- to rodzaj leczenia, dzięki któremu całkowicie bezzębny pacjent może już po zaledwie 24 godzinach wyjść z kliniki z mostem hybrydowym natychmiastowym, przykręcanym do implantów.
Zabieg polega na wszczepieniu implantów w liczbie 4-6 (na 1 łuk zębowy) , a do tych implantów przykręcany jest indywidualnie przygotowany most hybrydowy (jak wygląda-możecie zobaczyć poniżej). Dzięki specjalnej konstrukcji, most jest bardzo lekki, co pozwala na natychmiastowe obciążenie implantów. Dzięki temu pacjent, który dzisiaj pojawia się w klinice w całkowity bezzębiem, jutro będzie miał stałe zęby , most hybrydowy przykręcony do implantów, którego nie musi wyciągać i nie musi obawiać się że ten wypadnie czy przesunie się.

Jak planowane są takie zabiegi w Warszawie?
Cyfrowe, komputerowe planowanie zabiegów to dziś podstawa planowania leczenia. Tomografia komputerowa, a także indywidualnie przygotowane szablony chirurgiczne-to dzięki najnowszej technologii zabieg wprowadzania implantów jest idealnie zaplanowany i bardzo krótki, co zdecydowanie zwiększa komfort pacjenta. Bardzo często , po tak idealnie zaplanowanym zabiegu nie ma nawet  konieczności zakładania szwów!

Dla pacjentów, którzy chcieliby jeszcze przed zabiegiem dowiedzieć się jakiego efektu mogą się spodziewać istnieje możliwość cyfrowego projektowania uśmiechu!

A dla tych, dla których strach przed dentystą jest dużą przeszkodą w drodze do pięknego uśmiechu proponujemy zabieg wprowadzania implantów pod narkozą.


Zalety?
-bardzo szybki sposób na rekonstrukcję całkowitego bezzębia (24 godziny)
-dzięki specjalnej technice wszczepiania implantów brak potrzeby augumentacji kości czy podnoszenia dna zatoki szczękowej, co oczywiście skraca całkowity czas leczenia oraz znacznie obniża jego koszty
-możliwość komputerowego zaplanowaia leczenia
-najtańsze stałe rozwiązanie na implantach
-możliwość wyboru innego typu pracy ostatecznej

Jak wygląda specjalnie przygotowany most hybrydowy?

image description
Ile to kosztuje?
Most hybrydowy, natychmiastowy przykręcany na stałe do 4 implantów to koszt 24 500zł
Most hybrydowy, natychmiastowy przykręcany na stałe do 6 implantów to koszt 27 500zł

ceny zawierają:
-usunięcie zębów
-augmentację kości (jesli nie jest duża)
- wszczepienie implantów)
-protezę stałą przykręcaną do implantów
-do 2 noclegów w hotelu


Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem , mostem hybrydowym na implantach, nowymi zębami w 1 dzień w Warszawie-zapraszamy do kontaktu.
Więcej szczegółów na temat leczenia w Warszawie oraz możliwość umówienia bezpłatnych konsultacji pod nr tel 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość