koniec z wyjmowanymi rozwiązaniami

Nowoczesne protezy

na stałe, bez klejenia, bez wyciągania


Do niedawna po utracie zębów pacjent był dosłownie skazany na zmagania z protezami ruchomymi. Codzienne podklejanie, wyciąganie, dyskomfort i strach towarzyszyły osobie, która utraciła naturalne zęby.

Obecnie jest inaczej, pacjent ma wybór.

Jest kilka rodzajów nowoczesnych protez, które nie mają podniebienia, których nie trzeba kleić , o które nie trzeba się martwić. Chodzi o protezy stałe, przykręcane do implantów. Nowoczesne protezy stałe to rozwiązanie dla pacjentów oczekujących efektywnego, ale również w pełni użytecznego rozwiązania, jak również dla tych, dla których ważny jest czas. Protezy te nie posiadaja podniebienia, nie wymagają klejenia, pacjent sam nie musi i nie może ich wyciągać (ewentualne odkręcenie protezy może nastąpić jedynie w gabinecie stomatologicznym). Protezy na stałe przykręcane do implantów wykonywane są w ciągu zaledwie 24 godzin*! W tak krótkim czasie całkowicie bezzębny pacjent "otrzymuje" nowe, stałe zęby, które może i powienien traktować jak swoje własne!

Całe leczenie (24 h!*) polega na:
-usunięciu pozostałych zebów pacjenta (jeżeli ten ma jeszcze swoje zęby nienadające się do ratowania)
-wszczepienieu implantów (przeważnie 4)
-wykonaniu i przykreceniu na stałe protezy

Koszt takiego rozwiązania znajdziecie tutaj , a jeśli chcecie wiedzieć jak wygląda taka proteza zajrzyjcie do naszej galerii i sprawdźcie jakie metamorfozy przeszli nasi pacjenci!

*leczenie w czasie 24 godzin jest możliwe u pacjentów u których warunki kostne są wystarczająco dobre

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość