image description

protezy stałe, natychmiastowe na 4 implantach
Cieszyn


Protezy stałe, natychmiastowe, jak sama nazwa sugeruje, są to protezy, które zakłada się na stałe natychmiast po zabiegu wszczepienia implantów. Co ważne, protezy są przykręcane do implantów, a więc są zakładane na stałe-pacjent sam nie musi i nie może takiej protezy ściągnąć. Pozwala na to ich lekka konstrukcja (nie są wykonane z porcelany), dzięki której istnieje możliwość obciążenia nimi implantów bez konieczności czekania na ich pełna integrację (zrośnięcie się) z kością. Aby taki zabieg był możliwy , stan kości pacjenta musi być wystarczająco dobry.

Protezy na stałe, natychmiastowe zakładane sa w klinice w Cieszynie w przeciagu ok 3 dni. W tym czasie, u pacjenta, który oczywiście wcześniej odbył wizytę konsultacyjną (lub przesłał tomografię komputerową do oceny) usuwa się zęby (jeżeli są jakieś które tego wymagają) , wszczepiane są 4 implanty (czasem jest ich 5 lub nawet 6), a następnie przygotowywana jest proteza stała, która zostanie przykręcona na stałe do implantów. Proteza przykręcona na stałe-oznacza to, iż pacjent sam nie musi, a także nie jest w stanie takiej protezy samodzielnie wyciągnąć. Jeżeli zaistnieje potrzeba wyciągnięcia protezy-odbywa się to w gabinecie stmatologicznym.

Jako, że całość odbywa się w przeciągu kilku dni, dla tych z Państwa którzy mieszkają daleko od kliniki zapewniamy 3 bezpałtne noclegi w hotelu.
Aby potwierdzić możliwość lezenia tą metodą w konkretnym przypadku oczywiście należy najpierw spotkać się z lekarzem, który podczas bezplatnych konsultacji odpowie na wszystkie Państwa pytania

Koszt takiego zabiegu w Cieszynie to od 25 000zł (proteza stała na 4 implantach).

Bezpłatne konsultacje : 737 441 187

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij wiadomość